Výsledky 2. kola Fantasy školní laser game ligy 2023

10 listopadu, 2023

Ve dnech 7. a 9. 11. 2023 proběhlo 2. kolo Fantasy školní laser game ligy, do kterého postoupilo 16 nejlepších týmů z 8 škol Karlovarského kraje. Tým Teplá se v podvečer před konáním omluvil z účasti, čtvrteční utkání tedy bohužel proběhlo pouze v 7 týmech.

Z obou dnů opět postoupily tři nejlepší týmy podle postupového klíče. Tentokrát však z vyřazených dostávají druhou šanci pouze dva týmy, které postupují do 3. finálového kola na nejvyšší průměrné skóre:

Průměrné skóre vyřazených týmů 2. kola (2023)

Skóre z druhého dne (9. 11.) bylo spravedlivě upraveno poměrovým koeficientem u her, v nichž se utkaly pouze 3 týmy.

Gratulujeme týmům Lázně Kynžvart 1 a Lázně Kynžvart 2 k návratu do turnaje! Výsledky jsou neskutečně vyrovnané – o postupu do finále rozhodlo pouhých 98 bodů :-O
Hlavu vzhůru, týme Nejdek (Karlovarská) 3 – bojovali jste statečně a především čestně, čehož si vážíme 🙂

Máme upřímnou radost, že jsme nemuseli ve 2. kole analyzovat nějaká závažnější porušování pravidel, díky! Většina byla vyřešena napomenutím a bodovou penalizaci udělujeme pouze jednu, na pořadí a postup týmu však nemá vliv:

Penalizace ve 2. kole (2023)

Nicméně hříšníci z 1. a 2. kola u nás mají černý puntík a pokud by došlo opět k porušení pravidel, mohou být ve finále diskvalifikováni! Neberte to prosím na lehkou váhu a hrajte fair play, ať si slavnostní poslední kolo užijeme na 100 % 🙂

Ve 3. kole (finále), které se bude konat v prosinci, se utkají následující týmy:

Postupující do finále (2023)

Termín a další potřebné informace budou opět zaslány pedagogům jednotlivých týmů.

Záznamy všech utkání naleznete na YouTube kanálu ligové arény Fantasy Lasergame ZDE

TRÉNINKY

Žáci mohou přijít na 3hodinový otevřený trénink za jednorázové vstupné 250 Kč, na kterém se procvičuje kromě strategie a fyzičky také přesnost, a to v různých herních módech. Tréninky bývají obvykle jednou za dva týdny ve čtvrtek a jsou vždy ohlášeny na Facebooku v sekci Události ZDE

V případě zájmu lze po předchozí domluvě uspořádat soukromý trénink (ve všední dny min. 8 žáků, o víkendu min. 12 žáků).

Letos jsme také otevřeli ve spolupráci s DDM Karlovy Vary kroužek, ve kterém mohou přihlášené děti trénovat pravidelně 2 hodiny každou středu za 160 Kč. Zbývají poslední volná místa, neváhejte nás kontaktovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *