Náš sportovní klub

První oficiální sportovní laser game klub v České republice

Je to již delší dobu, co roste v Česku silná komunita sportu laser game. Začínalo to pravidelnými tréninky na nejrůznější turnaje, v současnosti pokračuje pořádáním ligových soutěží v Praze a Plzni. Náš klub vznikl zejména proto, aby zábavnou formou rozhýbal mládež Karlovarského kraje a ukázal jí propojení moderních technologií s intenzivním cvičením. Dalším cílem je seznámit širokou veřejnost s tímto nevšedním druhem sportu, který mnohdy jako jeden z mála dokáže v současné době dobrovolně odtrhnout děti i dospělé od obrazovek počítačů a telefonů.

Laser game není jen sport a zábava, ale také budování komunity, ve které podnikáme i další společenské aktivity.

Naše sportoviště, na němž probíhají tréninky a turnaje, se nachází v Karlových Varech (městská část Rybáře). Jedná se o sportovní halu Fantasy Lasergame, jež byla důmyslně postavena záměrně pro tyto účely. Obdélníkový půdorys a zrcadlově souměrný systém překážek zde umožňuje zcela spravedlivé pořádání turnajů a pravidelných tréninků.

Žádný z týmů/hráčů nemůže být v naší domovské aréně z(ne)výhodněn, všichni mají stejné podmínky a na tom si zakládáme - sport v duchu fair play!

Výhody členství ve sportovním klubu Laser game klub KV z.s.

• Pravidelné tréninky pod vedením zkušených hráčů pro zlepšení fyzičky a postřehu
  • Turnaje a další sportovní události výhradně pro členy klubu
  • Pozvánka na letní příměstské tábory
  • Úrazové pojištění na všechny akce pořádané klubem
  • Speciální odměny pro aktivní členy s nejlepšími výsledky
2021 - Založení klubu

I přes všechny komplikace spojené s vládními opatřeními úspěšně zakládáme první oficiální laser game sportovní klub v ČR.