Výsledky Fantasy školní laser game ligy 2023

20 ledna, 2024

V úterý 12. 12. 2023 proběhlo slavnostní finále 2. ročníku Fantasy školní laser game ligy, do kterého postoupilo během října a listopadu 8 nejlepších týmů.

Třetí kolo probíhalo opět podle postupového klíče. Při utkáních (a pro jistotu i mezi jednotlivými hrami) byly analyzovány kamerové záznamy, abychom prověřili dodržování pravidel. Udělili jsme celkem tři penalizace, které však neovlivnily konečné umístění.

Znovu se nám potvrdilo, že do finálového 3. kola se probojovaly ty nejlepší týmy a některé hry byly vyrovnané do posledních vteřin. Nejlepšími nováčky vyhlašujeme Kraslice, které se školní ligy zúčastnily poprvé, a přesto postoupily až do finále s umístěním těsně pod stupni vítězů! Zlatý putovní pohár si tentokrát odnesl tým ze ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11, který v předchozím ročníků získal bronz. Zároveň všechny tři týmy umístěné na stupních vítězů během ligy posbíraly vyšší průměrné skóre, než se povedlo celému 1. ročníku 2022! Výsledné pořadí 3. kola:

Pořadí 3. kola školní ligy 2023
Vítězný tým Fantasy školní laser game ligy 2023

Gratulujeme vítězům, ale i ostatním týmům, ke skvělým a mnohdy velmi těsným výsledkům! Zde můžete porovnat průměrné skóre všech týmů za celou školní ligu 2023:

Průměrné skóre všech týmů školní ligy 2023

Na závěr statistické údaje 2. ročníku 😊

  • Z 8 měst a obcí všech okresů Karlovarského kraje se přihlásilo
  • 9 základních škol, které reprezentovalo
  • 88 žáků rozdělených do
  • 22 týmů.
  • Během 6 dnů se odehrálo celkem
  • 48 utkání.
  • Průměrné skóre vzrostlo ze 60 305 bodů na 65 119, tj. 8% meziroční nárůst!

Záznamy celé školní ligy naleznete na YouTube kanálu Fantasy Lasergame ZDE

Děkujeme všem žákům i pedagogům za povedený 2. ročník nevšední sportovní ligy mládeže Karlovarského kraje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *