Výsledky Fantasy školní laser game ligy 2022

3 února, 2023

Dne 1. 12. 2022 jsme byli svědky slavnostního finále 1. ročníku Fantasy školní laser game ligy, do něhož se probojovalo během říjnového a listopadového kola 8 nejlepších týmů.

Týmy Hlávkova (Aš) 1 a 2 pouhé dva dny před konáním finále odstoupily, což je veliká škoda, jelikož aspirovaly na umístění na stupních vítězů. Jejich místa byla tedy nabídnuta dalším dvěma vyřazeným týmům s nejvyšším průměrným skóre – Poštovní (KV) 3 a Sokolov (Švabinského) 2. Děkujeme oběma školám za pohotové jednání a účast!

Třetí kolo probíhalo stejně jako předchozí dvě podle postupového klíče. Jelikož se jednalo o finále, kamerové záznamy byly analyzovány o to pečlivěji, a to přímo při utkáních a pro jistotu i mezi jednotlivými hrami, aby nedocházelo k porušování pravidel. Udělili jsme pouze drobné penalizace na začátku dne, což nás potěšilo 😊

Finálové hry byly neskutečně vyrovnané a napínavé až do samého konce, někdy rozhodovala i jediná základna. Potvrdilo se, že se do posledního kola probojovali opravdu ti nejlepší z nejlepších a nezáleželo na městě, z něhož škola dorazila. Domácí týmy, které mezi jednotlivými utkáními chodily trénovat, dosahovaly mnohdy srovnatelných výsledků s přespolními žáky, kteří u nás během ligy hráli poprvé. Výsledné pořadí finálového 3. kola:

Pořadí 3. kola školní ligy 2022
Vítězný tým Fantasy školní laser game ligy 2022

Gratulujeme nejen vítězům, ale i ostatním účastníkům, jelikož výsledky byly opravdu těsné. V níže uvedené tabulce naleznete pro srovnání průměrné skóre všech týmů za celou školní ligu 2022:

Průměrné skóre všech týmů školní ligy 2022

Krátká statistika na závěr:

  • Z 9 měst a obcí všech okresů Karlovarského kraje se přihlásilo
  • 13 základních škol, které reprezentovalo
  • 160 žáků rozdělených do
  • 40 týmů.
  • Během 8 dnů se odehrálo celkem
  • 65 utkání.

Záznamy celé školní ligy naleznete na YouTube kanálu Fantasy Lasergame ZDE

Děkujeme všem žákům i pedagogům za účast na historicky první školní lize tohoto moderního sportu v Karlovarském kraji a těšíme se na 2. ročník 2023!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *