Výsledky 2. kola Fantasy školní laser game ligy (podzim 2022)

5 listopadu, 2022

Ve dnech 1. – 2. 11. 2022 proběhlo 2. kolo podzimní Fantasy školní laser game ligy, do kterého postoupilo 16 nejlepších týmů z 12 základních škol Karlovarského kraje. Tým 1. ZŠ Cheb 4 bohužel svoji druhou šanci a postup na nejvyšší skóre nevyužil, jelikož se v den konání turnaje nedostavil.

Z obou dnů opět postoupily tři nejlepší týmy podle postupového klíče. Tentokrát však z vyřazených dostávají druhou šanci dva týmy, které postupují do 3. finálového kola na nejvyšší průměrné skóre:

Průměrné skóre vyřazených týmů 2. kola

Skóre z prvního dne (1. 11.) bylo spravedlivě poměrově upraveno u her, ve kterých byly pouze 3 týmy.

Gratulujeme týmům Hlávkova (Aš) 2 a 1. máje (KV) 2 k návratu do turnaje! Stejně jako v 1. kole přichází na řadu také penalizace. (Hráči, kteří se během turnaje k porušení pravidel přiznali, dostali penalizaci ihned a byla již započtena do celkového skóre.)

Seznam žáků, kteří byli penalizováni až po konci utkání, a to na základě analýzy kamerových záznamů:

Penalizace ve 2. kole

Odečtení bodů tentokrát neovlivnilo postup žádného týmu do 3. kola, nicméně hříšníci z 1. a 2. kola musí počítat s černým puntíkem a pokud by došlo opět k porušení pravidel, mohou být ve finále diskvalifikováni! Neberte to prosím na lehkou váhu a hrajte všichni fair play, ať si slavnostní poslední kolo užijeme na pohodu 🙂

Ve 3. kole (finále), které se bude konat na začátku prosince, se utkají následující týmy:

Postupující do 3. kola (finále)

Další informace ke 3. kolu budou postupně zveřejněny a zaslány pedagogům jednotlivých týmů.

Záznamy všech utkání naleznete na YouTube kanálu ligové arény Fantasy Lasergame ZDE

TRÉNINKY

Žáci si mohou přijít potrénovat na 3 hodiny za jednorázové vstupné 250 Kč. Tréninky jsou vždy ohlášeny na Facebooku v sekci Události ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *