Výsledky 1. kola Fantasy školní laser game ligy 2023

9 října, 2023

Ve dnech 2. – 6. 10. 2023 se uskutečnilo první kolo 2. ročníku Fantasy školní laser game ligy a celkem si zasoutěžilo 9 škol z 8 měst a obcí všech okresů Karlovarského kraje.

Mapa zúčastněných škol (2023)

Každý ligový den postoupily tři nejlepší týmy podle postupového klíče. Skóre z prvního dne (2. 10.) bylo spravedlivě upraveno poměrovým koeficientem, jelikož se v každé hře utkaly pouze 3 týmy. Z vyřazených dostává ještě 7 týmů druhou šanci a postupuje na nejvyšší průměrné skóre:

Průměrné skóre vyřazených týmů 1. kola (2023)

Gratulujeme k návratu do turnaje! Vedle dobrých zpráv je třeba zmínit také několik penalizací udělených v posledním dni 1. kola (6. 10.) na základě analýzy kamerových záznamů:

Penalizace v 1. kole (2023)

Výše uvedené penalizace ve výsledku neovlivnily postup do 2. kola na skóre, jelikož týmy Krušnohorská (KV) 3 a Krušnohorská (KV) 4 bohužel nenahrály dostatečné množství bodů. Ve 2. kole na začátku listopadu bude tedy soupeřit následujících 16 týmů:

Postupující do 2. kola (2023)

Další potřebné informace budou opět zaslány pedagogům jednotlivých týmů.

Záznamy všech utkání naleznete na YouTube kanálu ligové arény Fantasy Lasergame ZDE

TRÉNINKY

Žáci mohou přijít na 3hodinový otevřený trénink za jednorázové vstupné 250 Kč, na kterém se procvičuje kromě strategie a fyzičky také přesnost, a to v různých herních módech. Tréninky bývají obvykle jednou za dva týdny ve čtvrtek a jsou vždy ohlášeny na Facebooku v sekci Události ZDE

V případě zájmu lze po předchozí domluvě uspořádat soukromý trénink (ve všední dny min. 8 žáků, o víkendu min. 12 žáků).

Letos jsme také otevřeli ve spolupráci s DDM Karlovy Vary kroužek, ve kterém mohou přihlášené děti trénovat pravidelně 2 hodiny každou středu za 160 Kč. Zbývají poslední volná místa, neváhejte nás kontaktovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *