Školní laser game liga – podzim 2022

3 září, 2022

Reprezentujte svou školu v nevšední sportovní disciplíně!

Laser game klub KV z.s. Vás srdečně zve na podzimní laser game ligu základních škol a víceletých gymnázií Karlovarského kraje. Kromě Karlových Varů projevily zájem školy např. z Aše, Chebu, Ostrova a Teplé, tak neváhejte a přijďte porovnat fyzičku a strategické myšlení Vašich žáků! Kromě putovního poháru na soutěžící čekají i další hodnotné ceny.

Sportovní mód

Náš klub je členem České unie sportu a pro školní ligu máme připravený speciální herní mód NEUTRÁLNÍ ZÁKLADNY, při kterém je velmi důležitý postřeh, fyzická kondice, strategické myšlení a týmová spolupráce. Cílem je deaktivovat co nejvíce terčů, které se nachází v aréně. Bez pohybu zde není možné vyhrát!

Týmy a herní systém

Liga je určena pro žáky 2. stupňů základních škol (případně nižší ročníky víceletých gymnázií). Každý tým se skládá ze 4 hráčů, jednotliví žáci hrají pouze za svou školu a jeden tým. Maximální počet týmů je 32, z čehož každá škola může přihlásit až 4 týmy (tzn. 16 soutěžících).

Celkem se budou hrát 3 kola a z každého postoupí pouze ti nejlepší (počet postupujících týmů bude určen na základě počtu přihlášených). V každém kole jsou garantovány 4 hry (3 ligové + 1 bonusová na závěr). První kolo (čtvrtfinále) proběhne ve dnech 3. – 6. 10. 2022, semifinále na začátku listopadu a slavnostní finále na začátku prosince.

Místo konání a cena

Domovskou arénou sportovního klubu a hlavním partnerem školní ligy je Fantasy Lasergame, Sokolovská 1046/124f, Karlovy Vary – Rybáře (v těsné blízkosti MHD zastávky Rozcestí u Koníčka).

Startovné činí 200 Kč za osobu na 1 kolo (tzn. 800 Kč za celý tým). Jedna hra tedy vychází na 50 Kč. Všichni účastníci dostanou zdarma členskou kartu v hodnotě 100 Kč, která jim zůstane a mohou tak čerpat její výhody i po skončení ligy.

Důležité

REGISTRACE PROBÍHAJÍ V OBDOBÍ 1. – 16. 9. 2022 (nebo do naplnění maximální kapacity). KOMPLETNÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY na info@fantasylasergame.cz nebo 777 088 011.