Registrace do ligy uzavřeny

17 září, 2022

Přihlášky do historicky první školní laser game ligy Karlovarského kraje byly uzavřeny a náš sportovní klub děkuje za projevený zájem, který byl nad očekávání! 🙂

Mapa přihlášených škol

Celkem se přihlásilo 13 základních škol z následujících měst a obcí: Aš, Hazlov, Cheb, Chodov, Karlovy Vary, Lázně Kynžvart, Lázně Kyselka, Nejdek a Sokolov (zúčastní se tedy všechny tři okresy). Během 3 kol podzimní ligy se utká 164 žáků o putovní pohár pro nejlepší školu a další hodnotné ceny. První kolo se uskuteční v týdnu 3. – 7. 10. 2022.

V současné chvíli intenzivně pracujeme na postupovém klíči a rozřazení škol do jednotlivých dnů. Všichni odpovědní pedagogové mohou očekávat potřebné informace v následujících pracovních dnech.