Náborové dny 2022

4 října, 2021

Přijďte si vyzkoušet, jak probíhá sportovní trénink laser game!

Nábor do sportovního klubu bude probíhat během roku 2022 až do naplnění kapacit, a to ve dvou všedních dnech podle věku účastníků: první den pro děti od 8 do 14 let, druhý den pro dospělé a dorost od 15 let. Minimální věk je tedy 8 let a maximální věková hranice není.

Tréninky jsou určené pro hráče, kteří mají sportovního ducha, baví je hrát individuálně nebo v týmu, zvládají prohru, dodržují pravidla fair play a chtějí se aktivně zlepšovat až na soutěžní úroveň.

Pro koho jsou náborové dny vhodné? Pro všechny nadšené hráče laser game, kteří se ještě nezúčastnili členského hraní a chtějí si tento skupinový trénink vyzkoušet. Pokud náborový den splní Vaše představy, můžete se zapsat do našeho sportovního klubu a pokračovat v pravidelném trénování jako oficiální člen.

Důležité

Vyhlášení náborových termínů a další aktuality můžete sledovat také ve FB skupině: www.facebook.com/groups/sklasergamekv/

Program náborového dne:

  • Detailní seznámení s pravidly laser game sportu
  • Poučení o bezpečnosti a správném pohybu v aréně
  • Trénink různých druhů módů jednotlivě i v týmech
  • Rozbor výsledků každého hráče

Více informací pro děti 8 – 14 let

Nábor probíhá od 16:00 do 19:00 (celkem 3 hodiny) za jednorázový vstup 200 Kč na osobu. Garantujeme alespoň 5 tréninkových her. Minimální počet přihlášených zájemců na jeden náborový den je 6, maximální 14. Přehled obsazenosti jednotlivých termínů najdete v tabulce níže. Rezervace předem je nutná! Provádějte ji prosím přes e-mail: info@sk-lasergame.cz (stačí nahlásit požadovaný termín, jméno a věk zájemce).

Více informací pro dospělé a dorost od 15 let

Nábor probíhá od 18:00 do 21:00 (celkem 3 hodiny) za jednorázový vstup 250 Kč na osobu. Garantujeme alespoň 5 tréninkových her. Minimální počet přihlášených zájemců na jeden náborový den je 6, maximální 14. Přehled obsazenosti jednotlivých termínů najdete v tabulce níže. Rezervace předem je nutná! Provádějte ji prosím přes e-mail: info@sk-lasergame.cz (stačí nahlásit požadovaný termín, jméno a věk zájemce).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *