Fantasy školní laser game liga 2023

3 září, 2023

Reprezentujte svou školu v 2. ročníku nevšedního sportovního turnaje!

Laser game klub KV z.s. Vás opět srdečně zve na oblíbenou laser game ligu základních škol a víceletých gymnázií Karlovarského kraje.

V loňském 1. ročníku se z 9 měst a obcí od Aše až po Kyselku zúčastnilo 13 základních škol, které reprezentovalo 160 žáků ve 40 týmech. Během 8 dnů se odehrálo celkem 65 utkání a všechny jsme živě přenášeli na YouTube (záznamy ZDE).
Zlatý putovní pohár si odnesla ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary (článek ZDE). Která škola vyhraje letos? 🙂
Neváhejte a přijďte porovnat sportovní a strategické dovednosti Vašich žáků! Kromě nevšedního zážitku a putovního poháru na soutěžící čekají i další hodnotné ceny.

Sportovní mód

Náš klub je členem České unie sportu a školní liga probíhá ve speciálním herním módu NEUTRÁLNÍ ZÁKLADNY, při kterém je velmi důležitý postřeh, fyzická kondice, strategické myšlení a týmová spolupráce. Cílem je deaktivovat co nejvíce terčů, které se nachází v aréně.
Bez pohybu zde není možné vyhrát!

Týmy a herní systém

Liga je určena pro žáky 2. stupňů základních škol (případně nižší ročníky víceletých gymnázií). Každý tým se skládá ze 4 hráčů, jednotliví žáci hrají pouze za svou školu a jeden tým. Maximální počet týmů je 48, z čehož každá škola může do 1. kola přihlásit až 4 týmy (tzn. 16 soutěžících). V případě 5 a více týmů z jedné školy lze domluvit na září soukromý rozstřel, ze kterého do 1. kola ligy postoupí 4 nejlepší týmy.

Celkem se hrají 3 kola a z každého postoupí pouze ti nejlepší (počet postupujících týmů bude určen na základě počtu přihlášených). Liga pro žáky a jejich doprovod představuje uvolnění ze školní výuky pouze na 1 den v měsíci. V každém kole jsou garantovány 4 hry. První kolo (čtvrtfinále) proběhne ve dnech 2. – 13. 10. 2023, semifinále na začátku listopadu a slavnostní finále na začátku prosince.

Místo konání a cena

Domovskou arénou sportovního klubu a hlavním partnerem školní ligy je Fantasy Lasergame, Sokolovská 1046/124f, Karlovy Vary – Rybáře (v těsné blízkosti MHD zastávky Rozcestí u Koníčka).

Startovné činí 250 Kč za osobu na 1 kolo (tzn. 1 000 Kč za celý tým). Jedna hra tedy vychází na 62,50 Kč. Všichni účastníci dostanou při vyhlášení 1. kola zdarma členskou kartu v hodnotě 100 Kč, která jim zůstane a mohou tak čerpat její výhody i po skončení ligy.
Cena rozstřelu v případě přihlášení 5 a více týmů za jednu školu: 200 Kč za osobu (800 Kč/tým).

Důležité

REGISTRACE PROBÍHAJÍ V OBDOBÍ 4. – 15. 9. 2023 (nebo do naplnění maximální kapacity). Neváhejte a přihlaste své žáky s předstihem, v loňském ročníku poptávka převyšovala kapacitu turnaje!
KOMPLETNÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY na info@fantasylasergame.cz nebo +420 777 088 011.